KONST / Litografier / Färglitografi 15207378

nr 1520 7378

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Signerad, numrerad Ea, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 28x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:55:19

4/2 11:07:18 1      Vinnande bud

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman